Zarząd i Rada Nadzorcza

Zarząd spółki:

Jakub Wolff – Prezes Zarządu

Pan Jakub Wolff posiada 11-letnie doświadczenie biznesowe. Współzałożyciel i jeden z trzech głównych akcjonariuszy Me & My Friends S.A. – agencji marketingu 360O o ugruntowanej i mocnej pozycji rynkowej. Od 31 marca 2014 r. do 8 stycznia 2015 r. Członek Zarządu, a od 9 stycznia 2015 r. do 6 lipca 2017 r. Prezes Zarządu tej spółki. Współzałożyciel i Prezes Zarządu (wcześniej Członek Zarządu) The Dust S.A. – pierwszej na polskim rynku firmy realizującej gry na zlecenie marek, tzw. advergaming.

Krzysztof Wagner – Wiceprezes Zarządu

Krzysztof Wagner jest absolwentem Polsko-Japońskiej Wyższej Szkoły Technik Komputerowych w Warszawie. Przez wiele lat pracował jako programista i project manager. Doświadczenie kierownicze zdobył w firmie Wkra S.A., gdzie kierował zespołem odpowiedzialnym za utrzymanie i rozwój systemu ERP.
Wspólnik i Prezes Zarządu (wcześniej Członek Zarządu) firmy MoveApp Sp z o.o. – software house’u tworzącego aplikacje mobilne na zamówienie dla klientów biznesowych. W MoveApp odpowiedzialny również za obsługę klientów zagranicznych. Od 2017 roku student Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

 

Rada Nadzorcza:

Michał Młyńczak – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, tytuł magistra prawa. Studiował również na Aspect ISBT International School of Business & Technology, Sydney, Australia, a doświadczenie zawodowe zdobywał w Kancelarii Adwokackiej Paul D. Petrus Jr. Law Office w Nowym Jorku, USA. Od 2010 r. posiada tytuł adwokata, od kiedy to prowadzi własną działalność gospodarczą – indywidulaną praktykę adwokacką w ramach Kancelarii Adwokackiej we Wrocławiu świadczącej kompleksową obsługę prawą osób fizycznych oraz prawnych. Od 2006 r. Członek Izby Adwokackiej we Wrocławiu, od 2016 r. Członek Sądu Dyscyplinarnego przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu.

Krzysztof Kłysz – Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2008 r. związany z finansami i rynkiem kapitałowym. Karierę zawodową rozpoczynał w Sobet S.A. (spółka z branży budownictwa o przychodzie w 2011 r. prawie 100 mln zł), gdzie między innymi uczestniczył w budżetowaniu i kontrolingu robót budowlanych, był odpowiedzialny za relacje inwestorskie (koordynacja procesu debiutu na NewConnect, kilka emisji wtórnych, obowiązki informacyjne, współpraca z funduszami inwestycyjnymi) oraz za pozyskiwanie robót zgodnie z Prawem zamówień publicznych. Od 2013 r. w strukturach Tech Invest Group S.A., gdzie obecnie pełni funkcję Dyrektora Inwestycyjnego oraz wspiera rozwój podmiotów trzecich (spółek portfelowych) w zakresie doradztwa strategicznego, gospodarczego i związanego z rynkiem kapitałowym. Będąc Certyfikowanym Doradcą ASO GPW, z ramienia T&T Consulting Sp. z o.o. (Autoryzowany Doradca, spółka zależna od Tech Invest Group S.A.) odpowiedzialny za wprowadzenie do obrotu wielu serii akcji i obligacji na NewConnect i Catalyst oraz za relacje inwestorskie (ASO NewConnect, ASO Catalyst oraz rynek regulowany).

Bartosz Brażewicz Dosiółko – Sekretarz Rady Nadzorczej

Współzałożyciel, jeden z głównych akcjonariuszy i Członek Zarządu (wcześniej IT Director) w Me & My Friends S.A. – agencji marketingu 360O o ugruntowanej i mocnej pozycji rynkowej. Od powstania MoveApp Sp. z o.o. (house mobilny) zasiada w jej Zarządzie. Od 2015 r. również Dyrektor Kreatywny odpowiadający za koordynację działów User Experience oraz Kreacji dla projektów mobilnych. Doświadczenie zdobywał współpracując z największymi podmiotami polskimi i zagranicznymi, m. in. z branży finansowej (KNF, GPW), FMCG (Grupa Maspex, Grupa Żywiec), mediowej (Adidas, Allegro, Orange, Open’er Festival, Empik) czy deweloperskiej (LC Corp, Archicom). Projekty które koordynował zdobyły szereg nagród na konkursach branżowych. Jego autorski pomysł aplikacji Developer zdobył tytuł „Najlepszej aplikacji dla firm” w konkursie Mobile Trends Awards 2011.

Jacek Strzelecki – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku „Bankowość i ubezpieczenia”. Od 2001 r. ściśle związany z rynkiem finansowym; specjalista zwłaszcza w obszarze kredytów, leasingu, faktoringu, ubezpieczeń oraz windykacji należności. Doświadczenie zawodowe zdobywał w bankach i kancelariach prawnych; w ramach własnego przedsiębiorstwa skutecznie doradzał i pomagał podmiotom gospodarczym, jak i osobom prywatnym w obszarze pozyskiwania wszelkiego rodzaju finansowania, zabezpieczenia wierzytelności i możliwości ich odzyskania. Współpracował z dużym bankiem oraz wiodącą w Polsce kancelarią prawną w zakresie zarządzania wierzytelnościami oraz skutecznej obsługi pozostałych produktów i spraw. Swoje kompetencje wykorzystuje, pełniąc funkcje zarządcze i nadzorcze w następujących podmiotach: The Dust S.A. (Członek Rady Nadzorczej), Tech Invest Group S.A. (Prezes Zarządu), T&T Consulting Sp. z o.o. (Prezes Zarządu), WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. (Członek Rady Nadzorczej), e-Portal Sp. z o.o. (Prezes Zarządu), Unitax Service Sp. z o.o. (Prezes Zarządu). W latach 2008-2010 Prezes Zarządu, a w latach 2010-2012 Członek Zarządu Netins Insurance Sp. z o.o. (ówcześnie Wrocławski Broker Finansowy Sp. z o.o.).

Radosław Łapczyński – Członek Rady Nadzorczej

Absolwent Politechniki Wrocławskiej, gdzie uzyskał tytuł magistra inżyniera zarządzania i marketingu. Doświadczony przedsiębiorca. Współzałożyciel, jeden z głównych akcjonariuszy i Przewodniczący Rady Nadzorczej T-Bull S.A. – notowanego na NewConnect producenta gier mobilnych o mocnej i ugruntowanej pozycji na globalnym rynku. Pan Radosław Łapczyński jest także współzałożycielem, jednym z głównych akcjonariuszy i Członkiem Zarządu SatRevolution S.A. – pierwszej polskiej firmy z branży kosmicznej oferującej całościowe rozwiązania satelitarne. Współautor czterech zgłoszeń patentowych z pogranicza nauk chemicznych i fizycznych. Od wielu lat zajmuje się doradztwem technicznym i biznesowym. Zasiada i/lub zasiadał w Zarządach i Radach Nadzorczych, a także jest/był wspólnikiem wielu spółek kapitałowych.